شنبه 29 دى ماه 1397  -  Saturday, January 19, 2019
فرهنگ و هنر
شنبه 1 اسفند ماه 1394 ساعت 11:59

گزارشی از اکران فیلم‌های روی پرده سینماها و فروش خوب «کوچه بی‌نام»/ «در مدت معلوم» به مرز ۳ میلیارد نزدیک شد

فیلم سینمایی «کوچه بی‌نام» در میان فیلم‌های اکران‌شده با اقبال مخاطب مواجه شد و در مدت ۹ روز به فروش ۳۵۵ میلیون تومانی دست یافت.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، با تصمیم شورای صنفی نمایش یک روز بعداز برگزاری جشنواره فیلم فجر فیلم سینمایی «کوچه بی نام» به نمایش درآمد و در روز اول توانست به فروش خوبی دست یابد. فیلم های «آزادی مشروط» ، «پایان خدمت» در سرگروه اکران و «تا آمدن احمد» در گروه آزاد اکران شدند. در این میان مخاطب به فیلم «کوچه بی نام» اقبال نشان داده است.

امیرقطبی مدیرپخش فیلمیران نیز در گفت و گوبا خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم «کوچه بی نام» گفت: فیلم در 29 سالن سینما در تهران به نمایش درآمده و در مدت 9 روز نمایش به فروش 355 میلیون تومان رسیده است. شب گذشته نیز فروش 93 میلیون تومان را در تهران تجربه کرد.

وی درباره اکران شهرستان فیلم گفت: فیلم در شهرستان ها در هفته جاری اکران خواهد شد.

وی درباره فیلم «در مدت معلوم» توضیح داد: این فیلم هم اینک در 20 سالن سینما به نمایش درآمده و درمدت 64 روز نمایش در تهران با فروش 1 میلیارد و 830 میلیون تومان (به احتساب شب گذشته) رو به رو شده است .  فیلم در شهرستان با فروش 1 میلیارد تاکنون موفق شده است به فروش 2 میلیارد و 830 میلیون تومان دست یابد.

تا زمان آماده سازی گزارش فروش فیلم ها دفتر پخش فیلم «آزادی مشروط» درباره فروش فیلم پاسخگو نبود و در سامانه فروش فیلم ها مبلغ فروش فیلم درج نشده بود.

فیلم سینمایی «پایان خدمت» به کارگردانی حمید زرگرنژاد هم ظرف دو روز نمایش توانسته به فروش بیش از 8 میلیون تومان دست یابد.

منبع: خبرگزاری فارس
مطالب مرتبط
دفتر ریاست جمهوری
نظرسنجی
آیا با کاهش نرخ سودهای بانکی موافقید؟
اخبار ویژه
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری