جمعه 3 اسفند ماه 1397  -  Friday, February 22, 2019
اقتصاد
شنبه 14 مرداد ماه 1396 ساعت 19:27

رئیس اتحادیه خیاطان استان تهران: نیمی از خیاطان تهران پیک موتوری شده‌اند/ رفتار بانک‌ها با تولیدکنندگان خوب نیست

به گزارش پیرنا حبیب طهماسبی‌نیک در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، درباره وضع صنف خیاطان تهران اظهار کرد: رئیس‌جمهور باید در دولت دوازدهم به حرف‌ها و وعده‌هایی که داده است، عمل کند.


وی ادامه داد: حمایت از تولید ملی در حد حرف نباشد و مدیران در عمل وارد میدان حمایت از تولید ملی شوند و تولیدکنندگان و فعالان صنفی را زیر چتر حمایتی خود قرار دهند.


رئیس اتحادیه خیاطان استان تهران تأکید کرد: اگر یک فرد خارج از حوزه تولید ملی به رسانه‌های داخلی مراجعه کند، خیال می‌کند حوزه تولید گل و بلبل و بهشت است و تولیدکنندگان ما مشکلی ندارند و تولیدی‌های ما همه نوع امکاناتی دارند.


طهماسبی‌نیک با اشاره به اینکه امروز کار وجود ندارد و حمایت از تولید ملی قابل لمس نیست، افزود: توقع حمایت در چنین شرایطی نداریم؛ ما را تخریب نکنند، نیاز به حمایت نداریم.


وی با بیان اینکه برخی از مشکلات ما بین همه اصناف مشترک است، تصریح کرد: از بین این مشکلات و کمبودها باید به افزایش تعرفه‌های بیمه‌ای و مالیاتی اشاره کنیم که به مشکلات ما با وجود رکود بازار افزوده است.


رئیس اتحادیه خیاطان استان تهران با تأکید بر اینکه رفتار بانک‌ها با تولیدکنندگان خوب نیست، اضافه کرد: وقتی تولیدکنندگان به بانک‌ها برای دریافت تسهیلات مراجعه می‌کنند با آن‌ها برخورد خوبی نمی‌شود.


طهماسبی‌نیک با اشاره به اینکه 50 درصد شاغلان صنف خیاطان پیک موتوری شده‌اند، تصریح کرد: مابقی فعالان این صنف با شرایط خوبی در بحث اقتصادی مواجه نیستند.


انتهای پیام/

مطالب مرتبط
دفتر ریاست جمهوری
نظرسنجی
آیا با کاهش نرخ سودهای بانکی موافقید؟
اخبار ویژه
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری