جمعه 3 اسفند ماه 1397  -  Friday, February 22, 2019
سیاست
چهار شنبه 12 اسفند ماه 1394 ساعت 10:30

دبیر کل حزب وطن خواهان ایران اسلامی: هر رأی مردم شاخه گلی بود که به سربازان ایران در خط مقاومت اهداء شد

دکتر علی حق شناس، دبیر کل حزب وطن خواهان ایران اسلامی در گفت و گوی اختصاصی با پارس ایران گفت:

مردم با حضور پرشورشان در انتخابات هفتم اسفند بار دیگر نشان دادند که تا چه اندازه به انقلاب و این آب و خاک پایبند و دلبسته هستند.


وی اظهار داشت: نقشه خاورمیانه بزرگ طرحی است که غرب سال ها است به دنبال اجرای آن است. بهار عربی گرچه منجر به سقوط برخی دیکتاتورها شد، اما بی ثباتی که به همراه آورد سبب ساز سوء استفاده گماشتگان آمریکا در منطقه یعنی عربستان، امارات، قطر و ترکیه شد تا با بهره گیری از خلاء قدرت، داعش را به عنوان دشمن شماره یک تمدن ایرانی و شیعی به وجود آورند.


این فعال سیاسی افزود: بی تردید هر یک برگ رأی ریخته شده مردم به صندوق ها، شاخه گل و خسته نباشیدی به دلیرمردان و سربازان کشور بود که در سخت ترین شرایط در عراق و سوریه و در خط اول مقاومت علیه صهیونیسم و دفاع از کیان سرزمینمان با صلابت ایستاده اند.


کاندیدا و سرلیست ائتلاف نخبگان ورزش ایران و حزب وطن خواهان ایران اسلامی در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تهران، ضمن تبریک به منتخبان راه یافته به مجلس تصریح کرد: به عنوان یک ایرانی از مردم شریف و از زحمات برگزار کنندگان انتخابات تشکر می کنم و آرزوی توفیق برای منتخبین ملت را دارم؛  امیدوارم این عزیزان فارغ از هر تعلق جناحی و محلی در رفع مشکلات مردم و کشور بیش از پیش گام بردارند.

 

مطالب مرتبط
دفتر ریاست جمهوری
نظرسنجی
آیا با کاهش نرخ سودهای بانکی موافقید؟
اخبار ویژه
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری