جمعه 3 اسفند ماه 1397  -  Friday, February 22, 2019
اجتماعی
شنبه 1 اسفند ماه 1394 ساعت 11:18

تصویب بودجه 95 شهرداری در جلسه آینده شورا/ حضور خبرنگاران در جلسه

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه جلسه روز یکشنبه شورا با حضور خبرنگاران برگزار خواهد شد، گفت: به نظر می‌رسد در این جلسه تبصره‌های بودجه 95 شهرداری به اتمام و برای تصویب نهایی بودجه به فرمانداری تهران ارسال خواهد شد.

به گزارش پارس ایران ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با  فارس، با اشاره به بررسی لایحه بودجه 95 شهرداری تهران در شورای شهر، اظهار داشت: این لایحه حدود یک ماه پیش به شورا ارسال و پس از در کمیسیون‌های مربوطه مورد بررسی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: رؤسای کمیسیون‌ها و اعضای آن بررسی‌های متعددی را بر لایحه داشته و نظرات خود را مطرح نمودند.

قناعتی با بیان اینکه لایحه بودجه 95 به صورت تخصصی در کمیسیون‌ها مورد بررسی قرار گرفت، تأکید کرد: پس از بررسی در کمیسیون‌های مربوطه این لایحه در کمیسیون تلفیق مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت جهت بررسی نهایی در صحن شورا آماده گردید.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران تصریح کرد: هفته گذشته نخستین جلسه بررسی (تبصره‌های) لایحه بودجه 95 تهران برگزار گردید و در نهایت چندین تبصره مورد تصویب قرار گرفت.

پیش‌بینی می‌شود یکشنبه آینده آخرین جلسه بررسی تبصره‌های بودجه 95 شهرداری تهران باشد و پس از آن این لایحه برای تصویب به فرمانداری ارسال خواهد شد.
    
وی گفت: طبق قانون فرمانداری 15 روز فرصت دارد که نظرات اعم از مخالفت یا موافقت خود را در خصوص لایحه ارائه کند و پس از آن شورا می‌تواند بودجه را برای اجرا به فرمانداری تهران ارسال کند.

قناعتی با اشاره به رقم بودجه شهرداری در سال 95 گفت: 17 هزار و 800 میلیارد تومان برای سال آینده پیش‌بینی شده است که در این بودجه بخش‌های مختلف اعم از حمل‌ونقل، مباحث فرهنگی، شهرسازی و ... مدنظر قرار گفته است.
مطالب مرتبط
دفتر ریاست جمهوری
نظرسنجی
آیا با کاهش نرخ سودهای بانکی موافقید؟
اخبار ویژه
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری